ПоддержатьУкраїнська

Під час зйомок на Осокорках журналістам погрожували зброєю пісочні бандити

StopCor
StopCor

StopCor

Під час зйомок на Осокорках журналістам погрожували зброєю пісочні бандити

Активістам "Стоп корупції" під час зйомок точки з незаконного видобутку піску на озері Тяглому, що на столичному масиві Осокорки, невідомий погрожував зброєю.

Подробиці з місця подій повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Ми уже приїздили та фіксували протиправну підприємницьку діяльність на озері Тяглому у Дарницькому районі столиці. Цього разу ми навідались на місце незаконного видобутку піску разом із активістами ГО "Екомайдан". На точці був чоловік, який назвався власником техніки, разом із ним був іще один чолов'яга, який, завбачивши камеру, почав спочатку нецензурно висловлюватись на нашу адресу, потім сипати погрозами, обіцяв фізично розправитись з нашими батьками, а далі схопився за зброю.

Невідомий кричав, що нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. Коли ми почали викликати поліцію, зловмисник стрибнув у свій новенький позашляховик і дав по гальмах. Поліціянти перекрили виїзди у місто та переслідували чоловіка, однак знайти і наздогнати його так і не вдалось", – розповів Сергій Медяник.

Журналіст припускає, що невідомий, судячи з вартості його автівки, отримує вигоду від роботи нелегальної точки з видобутку піску на Осокорках. Активісти проекту планують відшукати втікача, встановити його особу та причетність до протиправного піщаного бізнесу.

http://youtu.be/L6oWJmaMxpk

Другие новости