Один із підозрюваних у замаху на вбивство керівництва ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України", якого хотів взяти на поруки нардеп Дмитро Лубінець, сплатив суму застави та не з'явився за викликом до суду.
Про це зі ЗМІ стало відомо журналістам «СтопКору».
Як повідомляє прес-служба Нацполіції, чотирьом фігурантам справи суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 352,4 тисячі гривень кожному.
"3 березня один із фігурантів, а саме виконавець, який вніс визначену суму застави та звільнився з-під варти, не з’явився до суду без поважних на те причин. Його захисники не володіють інформацією про місце його перебування", - заявили в поліції.
Там зазначили, що Генеральна прокуратура вже подала апеляційну скаргу на прийняті судом, попри тяжкість злочину, доволі м’які рішення про обрання запобіжного заходу.
Зазначимо, що народний депутат Дмитро Лубінець виступив на захист одного з членів злочинного угрупування, яке здійснило замах на життя керівника ПАТ «Державна продовольчо-зернової корпорації України». Політик хотів взяти одного з підозрюваних на поруки. Про це він заявив в інтерв'ю «СтопКору».
Додамо, що суд вирішив випустити зловмисників під заставу у 350 тисяч гривень для кожного. Таке рішення суд ухвалив 1 березня.
«Ми не розуміємо, як осіб, які займаються організацією замовних убивств, могли випустити під заставу. Невже людське життя можна оцінити у 350 тисяч гривень? Фактично, за ці гроші убивці можуть вийти на свободу. При цьому народний депутат Лубінець активно виступив на захист одного зі зловмисників Стрепаченка та приїхав під ізолятор тимчасового тримання, де перебували особи. Ми не розуміємо, чому народний обранець фактично покриває убивць. При цьому політик позитивно відгукнувся про Стрепаченка, нібито той на волонтерських засадах допомагає бійцям АТО, а його родина перераховує гроші на потреби військових. Але цей факт не може виправдати людину, яка намагалась вкоротити віку керівнику ДПЗКУ», – зазначили активісти «Стоп корупції».
Додамо, операцію із затримання групи осіб, яких підозрюють у замаху на життя керівника ДПЗКУ, співробітники Нацполіції України та ГПУ проводили 26 та 27 лютого.
Додамо, що замах на життя одного з керівників ДПЗКУ відбувся 10 листопада 2017 року. Інцидент пов’язують із професійною діяльністю потерпілого.
1 та 2 березня Печерським судом чотирьом підозрюваним було обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави – 352,4 тисячі гривень кожному.
У поліції повідомили також, що 2 березня близько 21.00 години сторона захисту разом із працівником Державної судової адміністрації за підтримки народних обранців прибули до ізолятора тимчасового тримання.
"Вони вимагали відпустити одного із підозрюваних, заздалегідь розуміючи, що це зробити неможливо, адже звільнення особи, що перебуває в ІТТ, відбувається за суворо встановленою процедурою", - йдеться в повідомленні.
Як відомо, 1 березня голова Національної поліції Сергій Князєв заявив про затримання чотирьох зловмисників, які підозрюються у замаху на вбивство керівника ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України".
"Ще 10 листопада минулого року у Києві злочинець проломив голову керівнику державного підприємства, а через деякий час іншому керівнику прив’язали бойову гранату до авто", – написав він..
Увечері 10 листопада 2017 року неподалік від будівлі "Державної продовольчо-зернової корпорації" у Києві невідомий накинувся на держслужбовця з молотком і кілька разів ударив його по голові.
Водій постраждалого, який перебував у машині, застосував травматичну зброю і поранив зловмисника у ногу.
Потерпілого заступника голови правління ПАТ з травмою голови доправили до лікарні, де він на даний час перебуває на стаціонарному лікуванні.
Чоловік пов'язував напад зі своєю професійною діяльністю.
14 листопада підозрюваного в замаху на заступника голови правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України", арештували без права на заставу.
https://youtu.be/CjTGW5ShZ_Y