ПоддержатьУкраїнська

Підробка документів — ДБР повідомило про підозру поліцейському

StopCor
StopCor

StopCor

Підробка документів — ДБР повідомило про підозру поліцейському

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру дільничному офіцеру поліції одного з відділів Головного управління Нацполіції в Закарпатській області. Правоохоронець підозрюється у службовому підробленні (ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, поліцейський, задля покращення особистих показників роботи, використав паспортні дані мешканця Закарпатської області та безпідставно склав постанову про накладення на громадянина адміністративного стягнення за нібито розпивання алкогольних напоїв у громадському місці. Підозрюваний власноручно підписав неправдивий документ від імені громадянина та застосував до чоловіка адміністративне стягнення.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Закарпатської області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости