ПоддержатьУкраїнська

Підрозділи ЗСУ просуваються вглиб Донбасу: сили ООС відвоювали нові позиції під Докучаєвськом

StopCor
StopCor

StopCor

Підрозділи ЗСУ просуваються вглиб Донбасу: сили ООС відвоювали нові позиції під Докучаєвськом

Підрозділи української армії продовжують просування вглиб Донбасу на Горлівському напрямку фронту, впритул наблизившись до населеного пункту Петрівське в околицях окупованого Докучаєвська.

Інформацію про це повідомляють журналісти каналу "2 + 2", публікуючи відео з передових позицій ЗСУ.

Просування української армії викликало справжню паніку у бойовиків "ДНР", які не тільки безперебійно відкривають вогонь з важкої артилерії по позиціях ЗСУ, а й заявляють в ЗМІ про захід української армії в населений пункт Петрівське. Однак бійці української армії повідомляють, що на даний момент лише наблизилися до села і поки не брали його під контроль, але близькість ЗСУ викликає заціпеніння бойовиків, які побоюються штурму в будь-який момент.

Один з бійців української армії повідомляє, що бойовики почали інформаційну кампанію, готуючи своїх прихильників до здачі села найближчим часом. При цьому бійці не приховують, що підрозділи ЗСУ просунулися вперед на декількох напрямках і закріпилися на стратегічних точках на передовій.

https://youtu.be/DqpLu9sE5K4

Другие новости

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские 'методички' Кремля, 'учение о сатанизме' и нацистскую символику

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские "методички" Кремля, "учение о сатанизме" и нацистскую символику

Служба безопасности завершила контрразведывательные (безопасные) мероприятия на объектах УПЦ (МП), расположенных в Закарпатской, Ровенской и Житомирской областях