ПоддержатьУкраїнська

Після рейду "СтопКору" у прокуратурі Чернівецької області запропонували створити спецгрупу для справ від активістів

StopCor
StopCor

StopCor

Після рейду 'СтопКору' у прокуратурі Чернівецької області запропонували створити спецгрупу для справ від активістів

Головний прокурор Чернівецької області Олег Соболь запропонував учасникам антикорупційного рейду від «Стоп корупції» створити робочу групу для розгляду усіх заяв від активістів проекту. Ідеться про справи, які, за словами представників місцевого осередку проекту, припадають пилом у стінах відомства. Таких заяв наразі 97.

Про це Олег Соболь повідомив учасникам антикорупційного рейду під час особистої зустрічі.

Після рейду ''СтопКору'' у прокуратурі Чернівецької області запропонували створити спецгрупу для справ від активістів

«До складу групи увійдуть представники прокуратури та активісти «Стоп корупції».

У переліку справ, зокрема, контрабанда та незаконна вирубка лісу у регіону. Перші результати спільної роботи оголосять після Пасхи», зазначили учасники рейду.

Нагадаємо, сьогодні об’єднана команда «Стоп корупції» з усієї України виїхала у Чернівці з метою провести антикорупційний рейд. У регіоні поширена корупція в органах державної влади та правоохоронних відомствах, контрабанда цигарок та деревини й незаконна вирубка лісу.

Після рейду ''СтопКору'' у прокуратурі Чернівецької області запропонували створити спецгрупу для справ від активістів

У планах активістів було відвідати місцеву прокуратуру та митницю, щоб дізнатись про хід розслідування справ про напади на чернівецьких активістів проекту Миколу Петіченка та Валерія Аіріні, а також з’ясувати обставини підпалу автівки Аіріні.

Додамо, що місцевий осередок «Стоп корупції» провів серію розслідувань щодо корупції на митниці та у прокуратурі. За даними стопкорівців, до злочинних схем можуть бути причетні високопосадовці відомств.

Другие новости