ПоддержатьУкраїнська

Після рейду "СтопКору" власники незаконного СТО на Райдужній у Києві пішли в підпілля

StopCor
StopCor

StopCor

Після рейду 'СтопКору' власники незаконного СТО на Райдужній у Києві пішли в підпілля

Власники незаконного СТО з автомийкою на вулиці Райдужній у Києві закрили автомийку та зняли усі вивіски. Про це у ході чергового громадського моніторингу дізнались активісти "Стоп корупції".

"Після регулярних виїздів, викликів поліції та написання заяв і скарг власники закрили автомийку та зняли усі вивіски.

Після рейду ''СтопКору'' власники незаконного СТО на Райдужній у Києві пішли в підпілля

Цього разу ми написали заяву та надали пояснення головному дільничному Дніпровського РВ з вимогою провести перевірку та скласти адмінпротокол за ст.164 КУпАП. Також ми поспілкувались з відвідувачами СТО та донесли їм інформацію про нелегальну підприємницьку діяльність, від якої вони можуть постраждати. Адже у разі будь-яких конфліктних ситуацій або пошкоджень авта власники нікому не зможуть пред’явити претензію, оскільки тут офіційно ніхто не працює", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що активісти "Стоп корупції" викрили нелегальне СТО по вулиці Райдужній, 60 на київській Троєщині. За даними представників проекту, підприємці незаконно і самовільно займають земельну ділянку. Договір оренди на землю закінчився ще у 2010 році. На території бізнесмени встановили будівлю СТО та ще дві споруди. В одній з них розміщене кафе, яке функціонує без жодних дозвільних документів.

Другие новости