ПоддержатьУкраїнська

Після розслідування "СтопКору" троє посадовців Херсонського міськвиконкому отримали підозру за корупцію

StopCor
StopCor

StopCor

Після розслідування 'СтопКору' троє посадовців Херсонського міськвиконкому отримали підозру за корупцію

У Херсоні троє посадовців міськвиконкому отримали підозру у навмисному нанесенні збитків територіальній громаді міста в особливо великих розмірах. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Деталі повідомили активісти місцевого осередку "Стоп корупції".

"Серед чиновників, які отримали підозру, начальник одного з управлінь разом із підлеглим – вони вносили недостовірну інформацію до актів прийому та передачі виконаних робіт. Також йдеться про колишнього директора одного з Департаментів міськради, який купив контейнери для сміття сумнівної якості", – зазначають активісти.

Нагадаємо йдеться про сміттєві баки, які у грудні 2016 року департамент ЖЕГ Херсону закупив на прохання КП "Гарантія". Тендер виграла запорізька фірма ТОВ "Абітек-інженерінг". Підприємство отримало право на постачання у місто ємності єврозразка об’ємом в 1,1 куб. м. Усього за документами було вирішено закупити 290 євроконтейнерів загальною вартістю у 2 мільйони гривень. Відповідне рішення тендерного комітету опубліковано на сайті сервісу електронних закупівель "Prozorro", – розповів голова херсонського осередку "Стоп корупції" Олександр Керецман.

"Фірма із Запоріжжя запропонувала найменшу вартість на вказані баки та з легкістю виграла тендер. Хоча попередньо на контейнери планували виділити 2,5 мільйони гривень. Відповідно до договору № 1306 від 16.12.2016, між ТОВ "Арбітек-інженерінг" та департаментом ЖКГ оплата проводилась за фактом постачання товару. Оплата продукції проводилась 23.12.2016 і 28.12.2016 у повному обсязі. За логікою, наразі на вулицях міста мали би бути встановлені 290 нових сміттєвих контейнерів.

Проте нам стало відомо, що 8 лютого 2017 року на території КП "Гарантія" по вул. Бурназяна 14, а у приміщенні притулку для собак відбувається збірка та фарбування закуплених контейнерів. За умовами договору на контейнери мали нанести три шари фарби, один ґрунтовки та два фарби ПФ-115. На ділі доопрацювання баків досі триває", – додав активіст.

Цей факт внесений до ЄРДР за ст. 191 Кримінального кодексу України, наразі правоохоронці проводять перевірку усіх даних.

"Цинізм ситуації у тому, що для реалізації корупційної схеми використовують приміщення для притулку бездомних тварин, собаки тим часом утримуються на вулиці в огорожі із сітки та бетонних плит", – додав Олександр Керецман.

Другие новости

Осторожно, мошенники: в сети 'перепродают' слоты в электронной очереди для оформления документов

Осторожно, мошенники: в сети "перепродают" слоты в электронной очереди для оформления документов

Свободные места в электронных очередях заранее бронируют так называемые посредники, после чего предлагают "перепродать" их с "наценкой" людям, нуждающимся в оформлении документов