ПоддержатьУкраїнська

Після втручання "СтопКор" поліція повернула комбайни агрокомпанії на Житомирщині

StopCor
StopCor

StopCor

Після втручання 'СтопКор' поліція повернула комбайни агрокомпанії на Житомирщині

Незаконно вилучені комбайни, якими проводили збір врожаю у селі Болячів на Житомирщині, повернули законним власникам. Про це активісти "Стоп корупції" дізнались під час засідання Брусиловського районного суду.

"Жителі Житомирщини звернулись до ГО "Стоп корупції" по допомогу. За словами людей, невідомі особи намагались перешкодити збору врожаю. За ухвалою слідчого райвідділу поліції Дем’янюка – без відповідного рішення суду – була зупинена техніка для збору врожаю у с. Болячів Брусиловського району Житомирщини.

26 жовтня Брусиловський районний суд відмовив слідчому у задоволенні клопотання щодо арешту техніки та врожаю. Однак місцеві правоохоронці тимчасово вилучену техніку повертати не квапились.

Після відмови суду слідчий подав нове клопотання щодо заборони розпоряджатися зібраним врожаєм", – розповіли активісти проекту, які зупинили спробу рейдерства.

"По суті, слідство діє в інтересах ТОВ "Вест Актив". Це підприємство контролюється Борисом  Подольським, який півроку тому вже намагався захопити ТОВ "Агрініс", – розповідають працівники підприємства. – Проти пана Подольського прокуратура Печерського району Києва вже порушила кримінальну справу", – додали представники компанії.

Представники проекту зафіксували на полі агрокомпанії "Агрініс" з півтора десятки співробітників поліції особливого призначення та працівників районного відділу. На питання активістів, що правоохоронці тут роблять і чому блокують збору врожаю, вони відповіли, що ніяких перешкод не чинять.

Одразу після приїзду "Стоп корупції" комбайни повернули власникам.

Другие новости