ПоддержатьУкраїнська

Після втручання "СтопКору" у Марганці поновили кримінальну справу на мера міста Жадько

StopCor
StopCor

StopCor

Після втручання 'СтопКору' у Марганці поновили кримінальну справу на мера міста Жадько

У Марганці на Дніпропетровщині поновили кримінальну справу про «привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» з боку директора спеціалізованої школи №10 міста, а нині міського голови Олени Жадько. Провадження поновили після втручання народного депутата Ольги Червакової, до якої звернулись місцеві активісти "Стоп корупції".

"Після звернення до правоохоронних органів ще в 2013 році за цим фактом було порушено кримінальну справу №12013040330001212 за ст. 191 КК України – Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Але як згодом з’ясувалось, після втручання дуже впливових поплічників Олени Анатоліївни справу якимось дивним чином закрили. І ось після втручання Народного депутата України Ольги Червакової справу поновили. Тепер у марганчан знову з’явилися реальні підстави сподіватися, що справу про прогули розслідують і винні в розкраданні бюджетних коштів понесуть заслужене покарання.

Йдеться про ставлення директора спеціалізованої школи №10 м. Марганця Олени Жадько до виконання своїх посадових обов’язків. Будучи вчителем історії та правознавства в зазначеному загальноосвітньому закладі, Олена Анатоліївна часто довіряла ведення уроків цього предмета старшокласникам, знаходячи в останніх безкоштовну заміну самої себе на час зайнятості абстрактними від викладацької діяльності справами. Крім того, О. Жадько, зі слів учнів і вчителів, нерідко була відсутня на робочому місці, не маючи на те поважної причини, іншими словами, просто прогулювала.

На нашу думку, у справі про прогули і розслідувати немає чого – там чітко доказано, що пані Жадько була відсутня на робочому місті, отримала заробітну платню і як вчитель, і як директор – а кошти до бюджету не повернула!

Адже в справі є факти і пересування Жадько на поїзді, і проживання в м. Чернігові, і навчання на якихось курсах, де вона отримала сертифікат, і її особисті пояснення, і розмови телефоном… Простих смертних судять і за колосок, а для Олени Анатоліївни розкрадання бюджетних коштів – це малозначна справа.

Мабуть, з того часу Олена Анатоліївна і повірила в свою безкарність – і почались різні діяння – то школу і дітей заморозила, то потім на підставі цього сфальсифікувала документи по ремонту системи тепловодопостачання в школі, то вирішила заморозити вже все місто, а потім разом з бандитами та поплічниками розграбувати майно громади – тепломережу, то машину, подаровану місту, продала за безцінь, то на дітях сиротах намагалася "нагріти" кишені, то розвалити два комунальних підприємства, а всі роботи віддала поплічникам через фіктивні фірми та багато іншого", – розповіли активісти марганецького осередку "Стоп корупції" про діяльність міського голови та екс-директорки місцевої спецшколи Олени Жадько.

Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" буде спостерігати за ходом розслідування та інформувати містян.

Другие новости