ПоддержатьУкраїнська

Після заяви "СтопКору" поліція завела справу на піщаних браконьєрів з Погребів на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

Після заяви 'СтопКору' поліція завела справу на піщаних браконьєрів з Погребів на Київщині

У Броварському відділі ГУ НП у Київській області внесли дані до ЄРДР щодо незаконних дій піщаних браконьєрів у селищі Погреби на Київщині. Справу завели після заяви активістів «Стоп корупції», які у ході громадського моніторингу засікли спроби зловмисників вивезти верхній шар ґрунту з території на березі.

Додамо, що техніку, яку піщані нелегали з Погребів Броварського району Київської області використовували у незаконній діяльності, залишили на відповідальне зберігання підприємців. Про це з місця подій повідомили активісти "Стоп корупції".

Після заяви ''СтопКору'' поліція завела справу на піщаних браконьєрів з Погребів на Київщині

"У поліції Броварського району до вечора, як у нас склалось враження, затягували з різних причин процес вивезення техніки з точки. Спочатку слідча, яка склала протокол огляду місця події, зникла і ми не могли її відшукати на робочому місці. А вже надвечір, коли на місце приїхав трал, трактор просто не змогли завести. Ми припускаємо, що браконьєри дістали з машини якусь деталь. Тому спецтехніку не конфіскували й залишили нелегалам на відповідальне зберігання", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Після заяви ''СтопКору'' поліція завела справу на піщаних браконьєрів з Погребів на Київщині

Нагадаємо, напередодні вранці у ході громадського моніторингу діяльності точок незаконного видобутку піску активісти "Стоп корупції" зафіксували роботу на об’єкті у Погребах на Київщині. З території вантажівками вивозили пісок. Подробиці з місця подій повідомили активісти проекту.

"Приїхали на точку у Погребах. На місці стояв екскаватор та перебувало близько 9 людей. Серед них молодики спортивної статури. Нас відразу упізнали. Ми застали момент вивозу піску вантажівками та викликали на місце поліцію", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що наприкінці грудня 2017 року активісти "Стоп корупції" проводили акцію протесту проти вивезення незаконного намитого піску на нелегальній точці у селищі Погреби Броварського району Київської області. Представники проекту контролювали рух вантажівок від різних будівельних компаній, які приїздили на об'єкт за продукцією, та попереджали водіїв про те, що точка проводить незаконну діяльність з видобутку.

Після заяви ''СтопКору'' поліція завела справу на піщаних браконьєрів з Погребів на Київщині

Додамо, представники компанії, яка займається нелегальним бізнесом, не пропускали експерта для проведення замірів незаконно намитого піску, який браконьєри зберігали на точці у селищі Погреби на Київщині. За словами активістів "Стоп корупції", зловмисники намагались вивезти надра з території. На місці під завантаження тоді стояли п'ять вантажівок. Стопкорівці викликали на місце правоохоронців.

Додамо, активісти "Стоп корупції" уже звертались до Броварської місцевої прокуратури Київської області за фактом незаконного вивезення піску на незаконній точці видобутку у селищі Погреби.

Другие новости