ПоддержатьУкраїнська

Після звернення "СтопКору" водна поліція почала опис техніки піщаних нелегалів на озері Миколайчик у столиці

StopCor
StopCor

StopCor

Після звернення 'СтопКору' водна поліція почала опис техніки піщаних нелегалів на озері Миколайчик у столиці

Водна поліція Києва почала описувати техніку, яку піщані браконьєри використовують для незаконного намиву та видобутку піску на озері Миколайчик у Голосіївському районі столиці. Правоохоронців на місце викликали активісти "Стоп корупції", які діють у рамках громадського моніторингу діяльності "чорних" точок видобутку.

Після звернення ''СтопКору'' водна поліція почала опис техніки піщаних нелегалів на озері Миколайчик у столиці

Нагадаємо, на озері Миколайчик у Голосіївському районі Києва відновили нелегальні роботи з видобутку піску. На території працював земснаряд, два бульдозери та курсували вантажівки. Про це у рамках громадського моніторингу дізнались активісти "Стоп корупції".

"Зараз чекаємо поліцію, потім добиваємося приїзду СОГ, щоб опечатувала і вилучала техніку", – розповіли з місця подій активісти "Стоп корупції".

Додамо, у квітні цього року журналісти "СтопКору" відвідали брифінг міністра екології Остапа Семерака та запросили урядника на незаконну точку видобутку піску на озері Миколайчик у Голосіївському районі столиці. У відповідь Семерак запропонував стопкорівцю Сергію Медянику підготувати спільне звернення Мінекології та "СтопКору" до правоохоронних органів через незаконну діяльність піщаних браконьєрів у Києві.

"Пізніше зателефонувала прес-секретар міністра та повідомила, що міністр чекає на невідкладне підписання спільного звернення до правоохоронних органів України", – зазначив журналіст Сергій Медяник.

Другие новости