ПоддержатьУкраїнська

Податківець Сергій Береговий та його схеми

StopCor
StopCor

StopCor

Податківець Сергій Береговий та його схеми

Податківець Сергій Береговий та його схеми

Податківець Сергій Береговий та його схеми

Начальник Києво-Святошинського управління ГУ ДПС у Київській області Сергій Анатолійович Береговий.

У середині 2000-х його єдиним джерелом доходу значилась податкова інспекція Києво-Святошинського району. 

У 2013 році був заступником начальника управління оподаткування контролю об’єктів і операцій. У 2017-му вперше очолив вказану податкову інспекцію.

Впродовж цього часу він отримував невелику зарплату державного службовця. Наприклад, торік Києво-Святошинська податкова виплатила Береговому 62 тис грн, а ГУ ДФС у Київській області – 51 тис. грн.  Ще 1,4 млн грн Береговий отримав від продажу рухомого майна. 

29.08.2018 дружина подарувала йому свій автомобіль Toyota Lаnd Cruiser 200, 2010 р. в. вартістю 777 582 грн. І цього ж дня він продає цей автомобіль громадянці Голуб Олені майже в два рази дорожче – за 1,4 млн грн. До речі, дружина придбала це авто у 2011 році за 791 400 грн. Незрозуміло, чому громадянка Голуб заплатила за автомобіль значно більше його ринкової вартості і для чого податківець отримував у подарунок це авто, щоб одразу продати. У 2018 році дружина заробила 1,38 млн грн від продажу елітного BMW X5.

Читайте также: На хабарі «погорів» посадовець, який мав очолити Держгеокадастр Волині

Звертає на себе увагу подарунок у грошовій формі від Анастасії Берегової у розмірі 1 млн грн - ймовірно, матір’ю податківця. Як пенсіонерка назбирала таку суму - незрозуміло, адже бізнесу жінка не мала, а працювала в державному науково-дослідному інституті. З 2003 року Сергій Анатолійович має дві земельні ділянки в Ірпені Київської області 0,10 та 0,06 га з невідомою вартістю. На цих ділянках розміщений житловий будинок площею 385,5 кв. м, введений в експлуатацію в 2007 році, коли податківець уже був при посаді, а його дружина Вікторія три роки, як зареєструвалася підприємцем з роздрібної торгівлі. Сергій Анатолійович проживає з дружиною та двома дочками.

Однак у нього ще є 24-річний син Дмитро, який начебто не веде з ними спільний побут. У тому ж 2018 році він вирішив зареєструватися підприємцем з мобільного харчування. хлопець приватизував у 2018-му клаптик земельної ділянки біля батьківського будинкуДружина фіскала, Берегова Вікторія Сергіївна зареєстрована підприємцем з неспеціалізованої оптової торгівлі. Заробляє щороку близько мільйона гривень. У родинах, де хоча б один член сім’ї є податківцем, це є поширеним явищем. Нині у власності дружини є два дуже солідні автомобілі – практично нові Mercedes-Benz GLE 350d та Lexus LX 450 2017-го року випуску. Їхню вартість можна назвати захмарною: 2,67 та 1,4 млн грн відповідно. Хоча для такого "Лексуса" ціна занижена, за менш ніж 2 млн грн його навіть зараз не продають. Враховуючи, що користується ними начебто твльки Вікторія Сергіївна.  Обидва автомобілі мають схожі "козирні" номерні знаки - в обох є цифри 0505, тільки букви відрізняються.

viyukraine

Другие новости

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

В четверг, 7 декабря, в прессцентре "СтопКор" прошел тренинг для представителей медиа на тему "Интервью с пострадавшими от сексуального насилия. Как не нарушить нормы права или закона?"