ПоддержатьУкраїнська

Подільські поліцейські оперативно затримали групу підозрюваних у вимаганні

StopCor
StopCor

StopCor

Подільські поліцейські оперативно затримали групу підозрюваних у вимаганні

Під загрозою фізичного насилля п’ятеро раніше судимих чоловіків, двоє з яких називають себе «кримінальними авторитетами», вимагали  у 23-річного подільчанина чотири з половиною тисячі євро. Їх затримали та наразі проводять невідкладні слідчі дії.

Подільські поліцейські оперативно затримали групу підозрюваних у вимаганні

Події розгорталися біля ставка за межами Подільська, де зловмисники призначили потерпілому зустріч, аби поговорити з ним про гроші, які чоловік колись позичав у свого знайомого. Зовсім скоро розмова вийшла за межі закону - погрожуючи ножем та «пристрелити», підозрювані почали вимагати повернення боргу, назвавши суму у чотири з половиною тисячі євро. Хоча насправді, пояснює потерпілий, він був винен значно менше. Аби уникнути розправи, молодий чоловік зателефонував батькові та попросив грошей. Потрібної суми у того не виявилося, і тоді зловмисники силоміць посадили хлопця в автомобіль і поїхали з ним у напрямку Подільська.

Очевидцем усього, що відбувалося, став місцевий житель, який відразу ж зателефонував у поліцію.

Отримавши повідомлення, поліцейські діяли на випередження. З цією метою по маршруту імовірного руху правопорушників були виставлені групи реагування патрульної поліції. Саме вони і зупинили автомобіль зловмисників на в’їзді до Подільська та доставили всіх учасників події до територіального відділу поліції.

Встановлено, що усі п’ятеро – раніше судимі чоловіки віком від 29-ти до 50-ти років. Двоє з них – місцеві жителі, які називають себе «кримінальними авторитетами». Ще троє - мешканці південних районів Одещини.

На даний час трьом учасникам групи слідчі вже повідомили про підозру за ч.2 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України та до обрання запобіжного  заходу затримали в порядку статті 208 КПК. Правова кваліфікація діям інших двох чоловіків буде дана в ході слідства. Відповідно до санкції статті, підозрюваним загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.

https://www.youtube.com/watch?v=IoOBfYBUhH8

Подільський відділ поліції в Одеській області

Другие новости