ПоддержатьУкраїнська

Подільські поліцейські тримають на контролі дотримання водіями правил дорожнього руху

StopCor
StopCor

StopCor

Подільські поліцейські тримають на контролі дотримання водіями правил дорожнього руху

«Посилити превентивні заходи зумовив транспортний потік, в тому числі транзитний в напрямку Одеси та Києва, що посилився в результаті зняття карантинних постів, які були встановлені за межами міста», - зазначає начальник територіального відділу поліції Олександр Ноздратенко.

Відтак в рамках превентивних заходів, направлених на зменшення аварійності на автошляхах району, поліцейські груп реагування патрульної поліції виявляють порушників правил дорожнього руху, особливо водіїв, котрі керують транспортними засобами у стані сп’яніння.

Подільські поліцейські тримають на контролі дотримання водіями правил дорожнього руху

До прикладу, минулого тижня в обідню пору на перехресті вулиць Гоголя та Української в Подільську зіткнулися два ВАЗи, на щастя, без постраждалих. Але до прибуття поліцейських 39-річний винуватець ДТП, який, як виявилося в подальшому, керував транспортним засобом без водійського посвідчення, втік з місця аварії. Громадянин був притягнутий до відповідальності за чотирма статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення: 122-4, 124, 126 ч.3, 130 ч.4. Йому загрожує штраф  у розмірі однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк п’ятнадцять діб, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки.

Крім того, зараз проводяться ремонтні роботи на автодорогах Подільськ-Балта та Подільськ-Ананьїв, тож вантажівки із будматеріалами щодня курсують через місто, а це додатковий фактор небезпеки для пішоходів і велосипедистів, серед яких багато неповнолітніх. Правоохоронці закликають водіїв вантажних автомобілів бути уважними, під час руху тримати дистанцію і не перевищувати швидкість, а ще не допускати перевантаження автомобіля.

Подільський відділ поліції в Одеській області

Другие новости

Пожар, избиение и 'схема' с уклоняющимися: в деле пророссийского митрополита Лонгина из Буковины - новые детали

Пожар, избиение и "схема" с уклоняющимися: в деле пророссийского митрополита Лонгина из Буковины - новые детали

На скандально известного митрополита Михаила Жара (Лонгина) напал неизвестный, а после в его доме начался пожар, но он забрал заявление и попытался закрыть дело