ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на середу, 21 лютого

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на середу, 21 лютого

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни переважатиме суха погода. У північних і центральних областях можливий невеликий сніг. Температура повітря вночі складе -9...+4 градуси, вдень -5...+7. Вітер змінних напрямків, переважно південно-східний, північний, східний і північно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжна погода. У Сумській області — без опадів за даними Sinoptik.ua. Уночі температура повітря складе -9...-6 градусів, удень — від -5 до 0. Вітер південно-східний та східний, 1-4 м/с.

У південних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -7...-2 градусів, удень повітря прогріється до -1...+4. Вітер східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У Криму буде хмарно з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -3...+1 градус. Денна температура повітря буде коливатися від +2 до +7. Вітер східний та північно-східний, 1-7 м/с.

У східних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Вночі до -7...-5 градусів, денна температура повітря складе -3...+1. Вітер східний, південний і південно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститися до -9...+4 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть -1...+6. Вітер північний, східний, північно-західний і північно-східний, 1-5 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями, в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -3...-1, вдень — до +4...+5 градусів. Вітер північний і північно-східний, 1-5 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжна погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -8...-5 градусів, удень — від -5 до -1. Вітер східний та північно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости