ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на середу, 9 травня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на середу, 9 травня

У середу в Україні буде переважно хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується дощова погода. У північних, східних і центральних областях опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе +9...+17 градусів, удень +18...+26. Вітер змінних напрямків, переважно південний, східний, північний, південно-східний та північно-східний, 1-6 м/с, іноді в південних областях короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода. У регіоні переважно сухо. Вночі температура повітря складе +13...+17 градусів, удень — від +22 до +26. Вітер північно-східний, східний і північний, 1-5 м/с.

У південних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується дощова погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +13...+16 градусів, удень повітря прогріється до +18...+24. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-8 м/с, короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова очікується дощова погода. Вночі температура повітря складе +13...+ 15 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +18 до +21. Вітер південний, південно-східний, північно-східний і східний, 1-6 м/с.

У східних областях буде хмарно. У регіоні очікується суха погода. Вночі до +14...+17 градусів, денна температура повітря складе +21...+26. Вітер східний, південно-східний, північно-східний і південний, 1-6 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +9...+16 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +18...+26. Вітер східний, північний, південно-східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі до +12...+16, удень — до +22...+24 градусів. Вітер переважно східний і північно-східний, 1-4 м/с, короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с.

У центральних областях — хмарна погода. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12...+15 градусів, удень — від +22 до +26. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-5 м/с.

Другие новости