ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на вівторок, 24 квітня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на вівторок, 24 квітня

У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується дощова погода. Місцями в південних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе +1...+12 градусів, удень +13...+22. Вітер змінних, переважно південний, західний, південно-східний, південно-західний і північно-західний, 1-8 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно дощова погода. Вночі градусники покажуть до +1...+8, удень температура — від +13 до +20 градусів. Вітер південно-західний, західний, північно-західний, південно-східний та південний, 1-6 м/с.

У південних областях — мінлива хмарність, у регіоні буде дощова погода. В Одеській області — без опадів за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +2...+12 градусів, удень повітря прогріється до +15...+22. Вітер східний, південно-східний, південний і південно-західний, 1-9 м/с.

У Криму прогнозується сонячна погода. На півострові буде суха погода. Вночі температура повітря буде коливатися в межах +7...+11 градусів. Денна температура повітря складе від +17 до +22. Вітер західних, південних, південно-західних і південно-східних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях — мінлива хмарність. У регіоні буде переважно дощова погода. Вночі температура повітря +1...+6 градусів, денна становитиме +14...+20. Вітер південно-західний, західний, південно-східний та південний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +8...+12 градусів, удень стовпчики покажуть +16...+22. Вітер західний, південно-західний, південно-східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями, в регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до +10...+14, удень — до +17...+19 градусів. Вітер переважно південно-східний, південно-західний, північно-західний і південний, 1-4 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +5...+9 градусів, удень — до +17...+23. Вітер південний, південно-східний, південно-західний, північно-західний і південний, 1-5 м/с.

Другие новости