ПоддержатьУкраїнська

Покровські слідчі притягують до кримінальної відповідальності домашнього кривдника

StopCor
StopCor

StopCor

Покровські слідчі притягують до кримінальної відповідальності домашнього кривдника

Заходи адміністративного впливу не зупинили порушника, який систематично ображав та погрожував фізичною розправою своїй колишній дружині. Тепер йому загрожує позбавлення волі.

Перша заява від мешканки Покровська надійшла до поліції у грудні минулого року. Жінка поскаржилася на свого колишнього чоловіка, який систематично приходив до неї додому в стані алкогольного сп’яніння та вчиняв сварки.

Дільничні офіцери Покровського відділу поліції 48-річного кривдника поставили на відповідний облік та склали відносно нього чотири протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Проте, не зважаючи на профілактичні бесіди та заходи адміністративного впливу, чоловік не змінив своєї поведінки. Більше того, він навіть побив вікна у будинку потерпілої, де вона мешкає з неповнолітньою дитиною.

За фактом відкрито кримінальне провадження, а домашньому кривднику повідомлено про підозру за вчинення злочину, передбаченого ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

На цей час досудове розслідування завершено,обвинувальний акт скеровано до суду. Чоловіку загрожує до двох років позбавлення волі.

Другие новости