ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські Бахмута відкрили кримінальне провадження за фактом «вигаданого» злочину

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські Бахмута відкрили кримінальне провадження за фактом «вигаданого» злочину

Чоловік напідпитку повідомив до поліції про те, що його побили та пограбували. У результаті слідчих дій викрадені речі було знайдено вдома у самого заявника. За свою легковажність він понесе відповідальність згідно з законом.

Днями до поліції надійшло повідомлення від мешканця с. Берестове про те, що малознайомі йому люди побили та заволоділи його речами. Поліцейські негайно розгорнули комплекс оперативно-слідчих заходів. Декілька годин правоохоронці працювали над розкриттям злочину, організували пошуки зловмисників, проте зачіпки привели до самого заявника.

З’ясувалося, що 36-річний «потерпілий» того дня розпивав спиртні напої зі своїми знайомими, а коли компанія розійшлась, не знайшов своєї банківської картки та мобільного телефону. Намагаючись повернути начебто викрадене, набрав «102».

Щодо дій чоловіка відкрито кримінальні провадження за ст. 383 «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину», ст. 384 «Завідомо неправдиве показання» Кримінального кодексу України. На правопорушника чекає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.

Другие новости