ПоддержатьУкраїнська

Прикордонник відповість у суді за збут наркотичних речовин

StopCor
StopCor

StopCor

Прикордонник відповість у суді за збут наркотичних речовин

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно військовослужбовця Луцького прикордонного загону Державної прикордонної служби України. Він обвинувачується в незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних засобів, психотропних речовин вчинених повторно або за попередньою змовою групою осіб ( ч. 2 ст. 307 та ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Досудовим розслідуванням встановлено, що військовослужбовець спільно з колегою по службі, зберігали та систематично збували громадянам наркотичні засоби і психотропні речовини.

Обвинувальний акт відносно іншого прикордонника скеровано до суду у березні 2020 року.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснювала прокуратура Волинської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки у Волинській області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років із конфіскацією майна. 

Другие новости