ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські припинили діяльність майже 1700 гральних закладів

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські припинили діяльність майже 1700 гральних закладів

Осередки грального бізнесу викрили поліцейські з початку відпрацювання, що тривають на території всієї країни з кінця грудня 2019 року. За результатами їх проведення вилучено обладнання на 129 мільйонів гривень.

Поліцейські припинили діяльність майже 1700 гральних закладів

На території всієї країни тривають превентивні заходи з протидії гральному бізнесу. Починаючи з кінця грудня 2019 року, мобільні групи у цілодобовому режимі відпрацьовують звернення громадян, які надходять на лінію «102», а також інформацію, отриману з власних джерел.

Упродовж цього часу поліцейські припинили функціонування 1694 підпільних гральних закладів: 1568 інтерактивних клубів та букмекерських контор, 85 залів з гральними автоматами та 29 для гри у покер, а також 12 казино. 

З осередків грального бізнесу правоохоронці вилучили понад 32 300 одиниць техніки загальною вартістю 129 мільйонів гривень. А саме – 28,4 тисячі  одиниць комп’ютерної техніки,  одну тисячі гральних автоматів,  223 столи для гри у покер та 46 електронних рулеток. Крім того, понад 1,9 мільйона гривень, отриманих від забороненої діяльності.

За факти зайняття грального бізнесу слідчими Національної поліції та її територіальними підрозділами відкрито 555 кримінальних проваджень, 100 організаторам такої діяльності повідомлено про підозру. Також вже 44 обвинувальні акти скеровані до суду. 

За зайняття гральним бізнесом чинним кримінальним законодавством передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 680 тисяч гривень.

Нагадаємо, що для оперативного реагування на інформацію про вчинення правопорушень, у тому числі щодо функціонування об’єктів грального бізнесу, в територіальних управліннях стратегічних розслідувань створили «телефони довіри».

Департамент стратегічних розслідувань 

Національної поліції України

Другие новости