ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські розпочали розслідування за фактом спричинення тілесних ушкоджень 11-річній жительці Білгород-Дністровського району

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські розпочали розслідування за фактом спричинення тілесних ушкоджень 11-річній жительці Білгород-Дністровського району

Дитину побила мати. Після надання медичної допомоги дівчинку направили до місцевого Центру соціальної реабілітації для дітей. Наразі її життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Того дня родина пішла в гості до знайомих, що мешкають у сусідньому селі. Поки дорослі вживали спиртні напої, мала без дозволу повернулася додому, за що і отримала стусанів від матері. За дівчинку вступилися сусіди та викликали сільського голову, а він, в свою чергу, - поліцейських.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група територіального відділу поліції. 11-річну дівчинку з численними синцями та забоями доправили до лікарні для надання медичної допомоги.

Родина перебуває на обліку органів поліції та служби у справах дітей як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. 42-річна жінка зловживає спиртними напоями та недбало виконує батьківські обов’язки, за що неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності. У минулому році працівники Служби у справах дітей вилучали дитину з родини та зверталися з клопотанням до суду про позбавлення жінки батьківських прав, але суд виніс рішення повернути дитину до матері.

За фактом нанесення дитині тілесних ушкоджень відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 125 Кримінального кодексу України. В рамках кримінального провадження призначено низку експертиз, триває досудове розслідування.

Білгород-Дністровський відділ поліції в Одеській області

Другие новости