ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські зафіксували 270 порушень правил щодо карантину

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські зафіксували 270 порушень правил щодо карантину

Правоохоронці продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони публічної безпеки.

Сьогодні до вказаних заходів залучилися близько 15 тисяч поліцейських та 2,5 тисячі військовослужбовців Національної гвардії України. 

У результаті поліцейські виявили порушення та склали 270 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Найбільше порушень виявлено на Донеччині. Там поліцейські склали 58 адмінпротоколів. Також порушення виявлені у Києві (31 протокол), Київській (25), Херсонській (24), Сумській (19), Черкаській (18), у Волинській (14)  та Вінницькій (13) областях. Окрім того, 10 адмінпротоколів складено у Львівській області, по 9 – у Рівненській та Кіровоградській областях, 4 – у Миколаївській, по 3 – у Закарпатській, Полтавській та Чернігівській областях. Ще по одному протоколу склали поліцейські в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій областях та на Одещині.

Поліцейські зафіксували 270 порушень правил щодо карантину

Поліцейські продовжують нести службу у складі мобільних груп, піших нарядів, автопатрулів, ГРПП, слідчо-оперативних груп тощо.

Нагадаємо: заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич наголосив, що крім забезпечення карантинних заходів, поліцейські продовжують виконувати свою повсякденну роботу, реагувати на заяви та повідомлення громадян.

Управління комунікації

Національної поліції України 

Другие новости