ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські закликають громадян відповідально ставитись до своїх повідомлень в спеціальні служби

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські закликають громадян відповідально ставитись до своїх повідомлень в спеціальні служби

Нагадуємо, що за завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб передбачена адміністративна відповідальність згідно зі ст. 183 КУпАП.

Під час дії карантинних заходів, встановлених на території країни у зв’язку з загрозою поширення коронавірусу COVID-19, коли реагування спецслужб на повідомлення повинно бути особливо оперативним, деякі громадяни дозволяють собі вирішувати за їх допомогою сімейних конфліктів або навіть розважатися подібними викликами, відволікаючи посадовців від дійсно важливих справ.

Так, нещодавно жителька Подільська повідомила на спецлінію «102», що її вдарив співмешканець. Приїхавши за адресою, правоохоронці з’ясували, що чоловік лише намагався вкласти нетверезу дружину спати, а та пригрозила йому поліцією. Як результат - на жінку склали постанову про адміністративне правопорушення.

«На жаль, такі випадки непоодинокі. Одного разу на подібний виклик прибули не  тільки поліцейські, а й медики. Виявилося, що особа, у якої нібито стався серцевий напад, була в стані сп’яніння і таким чином вирішила пожартувати. Всього ж з початку року до адміністративної відповідальності за неправдиві виклики спецслужб подільськими поліцейськими притягнуто близько сорока громадян, - розповів начальник Подільського ВП Олександр Ноздратенко. - Хочу звернутися до усіх: будьте свідомими. Не піддавайте себе подібними витівками штрафу у розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а інших людей - ризику не отримати своєчасно допомогу фахівців».

Подільський відділ поліції в Одеській області

Другие новости