ПоддержатьУкраїнська

Поліція Марганця розслідує справу про погрози журналісту від депутата ВО "Батьківщина"

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція Марганця розслідує справу про погрози журналісту від депутата ВО 'Батьківщина'

У Марганецькому відділенні поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяву від журналіста "СтопКору" Володмира Садикова про погрози з боку місцевого політика від ВО "Батьківщина" Олександра Бондаренка.

Про це журналіста повідомили правоохоронці.

Окрім того, поліціянти зазначили, що депутат подав зустрічну заяву про наклеп.

Поліція Марганця розслідує справу про погрози журналісту від депутата ВО ''Батьківщина''

Нагадаємо, депутат міської ради Марганця від ВО "Батьківщина" Олександр Бондаренко психологічно тиснув та натякав на фізичну розправу журналістові "СтопКору" Садикову. Після цього наш колега звернувся із заявою до начальника Марганецького відділення Нікопольського відділу поліції.

За словами нашого колеги, усе почалось ще під час засідання земельної комісії наприкінці серпня, уже тоді депутат Олександр Бондаренко почав сипати погрозами. Він вимагав, щоб журналіст не проводив відеозйомку засідання. Після закінчення заходу Бондаренко підійшов до Володимира та продовжив погрожувати через новини, пов'язані із вивезенням сміття у місті.

"Кричав, що я не маю права його знімати і що це зараз смішки, а потім будуть сльози", – зазначив журналіст Володимир Садиков.

Уже 5 вересня, у той час, коли журналіст разом із дружиною та донькою прямував у гості до рідних, його наздогнала автівка, з якої вийшов місцевий депутат Бондаренко і почав психологічно тиснути та натякати на фізичну розправу.

Активісти "Стоп корупції" уже звернулися до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою розслідувати справу, а також пікетували центральний офіс ВО "Батьківщина". Від керівництва політичної сили вимагали пояснити дії свого однопартійця, перевірити усі факти праворушень з його боку та звільнити з лав об'єднання.

Другие новости