ПоддержатьУкраїнська

Поліція по-новому боротиметься із наркозлочинністю

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція по-новому боротиметься із наркозлочинністю

Поліцію Київщини та столиці зібрали на тренінг з питань протидії наркозлочинності. Загалом участь у  проекті "Дія ЄС: заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності" беруть правоохоронці більш як 30 країн, де є проблема із розповсюдженням наркотиків. 

Новину передає "Преса України" з посиланням на повідомлення департаменту комунікації НПУ.

Регіональний координатор проекту в Україні Хосе Мануель Колодрас Лозано розповів, що проект посприяє вирішити питання торгівлі наркотиками та організованій злочинності.

"Від ефективної співпраці між правоохоронцями та службами фінансового моніторингу залежить викриття організаторів незаконного обігу наркотиків та вилучення таких коштів", – зазначив Лозано.

З його слів, під час зустрічі правоохоронцям розповіли про міжнародний досвід координації діяльності всіх зацікавлених учасників у питанні протидії відмиванню коштів, отриманих від наркозлочинів, та результати такої роботи. Разом із цим стало відомо, представники ЄС підготують для українських правоохоронців методичні рекомендації, які допоможуть іще краще боротися із наркозлочинністю.

Нагадаємо, днями бійці СБУ викрили схему постачання наркотиків в Одесі, якою займалися працівники конвойної служби в СІЗО. Відомо, що вони передавали ув’язненим не лише наркотичні речовини, а й телефони з грошима, за що отримували чималий прибуток.

Другие новости