ПоддержатьУкраїнська

Поліція Вінниці оголосила підозру псевдодиректору будівельної фірми, який привласнив майже мільйон гривень ОСББ

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція Вінниці  оголосила  підозру псевдодиректору будівельної фірми, який привласнив майже мільйон гривень ОСББ

Слідчі обласного главку поліції оголосили зловмиснику про підозру у   вчиненні шахрайства в особливо великих розмірах. Видаючи себе за  директора фірми з утеплення фасадів житлових будинків,  він заволодів грошима  співвласників будинку по вулиці Лялі Ратушної в м. Вінниці.  

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, слідством встановлено, що у 2018 році зловмисник підписав робочий проєкт з головою ОСББ  про виконання робіт капітального ремонту з утеплення фасадів багатоквартирного будинку. На вказаний шахраєм рахунок були перераховані грошові кошти в повному розмірі - понад 3 мільйони гривень. Аби не виникало сумнівів щодо добросовісного виконання ним зобов’язань, шахрай виконав частину робіт, а залишок грошей витратив на власний розсуд. Відповідно до проведених будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертиз, зловмисник завдав матеріальної шкоди об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку в особливо великих розмірах - майже мільйон гривень.

24 лютого 44-річному псевдодиректору оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 190 КК України (шахрайство), за що йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція Вінниці  оголосила  підозру псевдодиректору будівельної фірми, який привласнив майже мільйон гривень ОСББ

Провадження розслідується за оперативним супроводженням УСР у Вінницькій області та процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Відділ комунікації поліції

у Вінницькій області

Другие новости