ПоддержатьУкраїнська

Поліція заблокувала повідомлення про продаж спецквитків для проїзду в громадському транспорті Києва

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція заблокувала повідомлення про продаж спецквитків для проїзду в громадському транспорті Києва

Відповідні оголошення з’явилися на рекламних Інтернет-майданчиках та швидко поширилися у ЗМІ та соцмережах.

У зв’язку із розповсюдженням коронавірусної інфекції у кількох містах України відсьогодні, 23 березня, почали діяти обмеження пасажирських перевезень: громадським транспортом дозволено користуватися лише певним категоріям громадян, серед яких -правоохоронці, лікарі, працівники сфери житлово-комунального господарства, співробітники продуктових магазинів, аптек та стратегічно важливих підприємств. Цим категоріям осіб видали відповідні спецквитки, за якими вони мають право їздити в громадському транспорті.

Зловмисники, у свою чергу, швидко вигадали, як заробити на встановлених обмеженнях. Зокрема на одному з рекламних Інтернет-майданчиків невідомі розмістили інформацію про продаж спецквитків для проїзду в громадському транспорті міста Києва. Поліцейські оперативно виявили це повідомлення та заблокували його. Також правоохоронці провели профілактичну бесіду із керівництвом Інтернет-ресурсу щодо необхідності блокування аналогічних оголошень. 

Наразі фахівці Кіберполіції встановлюють осіб, причетних до розміщення даного повідомлення.

Окрім того, попереджаємо про активність шахраїв у період карантину. Використовуючи ситуацію, зловмисники намагаються виманити гроші громадян, вигадують різні схеми: продають неіснуючі ліки чи вакцини від корона вірусу, а також несертифіковані тести для його виявлення.

Тож просимо громадян бути правосвідомими, обачними, мислити критично та одразу повідомляти поліції про факти порушення закону.

Нагадаємо: кіберполіції запустила телефонну підтримку громадян.

Управління комунікації

Національної поліції України

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты