ПоддержатьУкраїнська

Понад 15 тисяч поліцейських та нацгвардійців забезпечували публічну безпеку під час релігійних заходів

StopCor
StopCor

StopCor

Понад 15 тисяч поліцейських та нацгвардійців забезпечували публічну безпеку під час релігійних заходів

Загалом впродовж 12 квітня відбулося понад 14,5 тисяч богослужінь, в яких взяли участь майже 127 тисяч громадян. Переважно релігійні заходи відбулися без грубих порушень правил щодо карантину людей.

Вчора, 12 квітня, християни західного та східного обряду відзначали релігійні свята – Великдень та Вербну неділю. Найчисельніші релігійні відправи відбулися у Львівській, Волинській, Івано-Франківській та Тернопільській областях. 

До забезпечення публічної безпеки та правопорядку були задіяні більше 14 тисяч поліцейських та понад тисяча військовослужбовців Нацгвардії. Богослужіння відбувалися як при відкритих храмах із обмеженим доступом не більше 10 осіб, так і на прилеглих територіях. В основному, релігійні заходи проводилися із дотриманням встановлених обмежень. Однак правоохоронці зафіксували порушення правил карантину щодо людей у Рівненській, Чернівецькій, Миколаївській, Херсонській, Луганській, Полтавській та Київській областях.

Поліцейські склали 3 адмінпротоколи за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, це – порушення правил щодо карантину людей. Ще по 12-ти випадках матеріалів вивчаються. Окрім того, правоохоронці проводили профілактичні бесіди та розосереджували громадян на прилеглій до церков території із дотриманням необхідної дистанції.

Управління комунікації

Національної поліції України

Другие новости