ПоддержатьУкраїнська

Понад 57 млн грн збитків державі – ДБР повідомило про підозру керівникам двох товариств

StopCor
StopCor

StopCor

Понад 57 млн грн збитків державі – ДБР повідомило про підозру керівникам двох товариств

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві, повідомили про підозру в ухиленні від сплати податків та зборів в особливо великих розмірах керівникам ТОВ «Трейдер Газ» та ТОВ «ГA3 ЛІДЕР» (ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що керівники приватних товариств, перебуваючи у змові з працівниками Енергетичної митниці Державної фіскальної служби України, не сплачували обов’язкові митні платежі за імпортований природній газ. Такими діями підозрювані завдали державі збитків на суму понад 57 мільйонів гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному проваджені здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід – Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді штрафу від 15 000 до 25 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Другие новости