ПоддержатьУкраїнська

Понад мільйон гривень з податків українців піде на килими Кабміну

StopCor
StopCor

StopCor

Понад мільйон гривень з податків українців піде на килими Кабміну

Секретаріат Кабінету Міністрів закупить нове килимове покриття. Всього два поверхи будинку уряду вкриють килими вартістю 1,242 млн грн.

Новину повідомляє "Преса України".

Секретаріат Кабміну оголосив тендери на закупку килимового покриття та ковроліну для будинку уряду, що знаходиться на вулиці Грушевського, 12/2. "Освіжити" збираються 1-й та 5-й поверхи будівлі.

Як зазначається, всього буде проведено два тендери. Згідно з документацією секретаріату, яка з'явилась у системі державних закупівель ProZorro, загальна сума нового покриття становитиме 1,242 млн грн. З них на ковролін витратять 473,9 тис. грн, а на килими - 768,9 тис. грн. Продавці можуть подавати заявки до 19 листопада і вже на наступний день буде проведений аукціон.

Продавці можуть подавати заявки до 19 листопада і вже на наступний день буде проведений аукціон. Варто зазначити, раніше був оголошений тендер на закупку штор для Маріїнського палацу, що у Києві. Для цієї місії виділили 8 млн грн. Крім того, ще 8,4 млн грн піде на нові крісла, дивани та стільці палацу.

У жовтні поточного року Кабмін також оголосив тендер на закупівлю 51 телевізора. Вартість такої техніки становить 1,5 млн грн.

Другие новости