ПоддержатьУкраїнська

Порушення недоторканності житла та службове підроблення – двоє поліцейських з Луганщини постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Порушення недоторканності житла та службове підроблення – двоє поліцейських з Луганщини постануть перед судом

Направлено до суду обвинувальний акт відносно  старшого дільничного офіцера поліції та колишнього начальника сектору одного з відділень Кремінського відділу поліції Нацполіції в Луганській області.

Слідством встановлено, що в серпні 2018 року двоє правоохоронців під надуманим приводом та без законних підстав, не маючи  процесуальних документів, проникли до будинку місцевого мешканця. У будинку потерпілого правоохоронці провели несанкціонований обшук у житлових приміщеннях та господарських спорудах,  під час якого виявили та вилучили паперовий згорток з сумішшю зеленого кольору, рослинного походження.

Того ж дня після проведення обшуку поліцейські автівкою перевезли чоловіка з обшуканої будівлі на сусідню вулицю. Там поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 178 КУпАП через начебто появу потерпілого в громадському місці у п'яному вигляді. При цьому до офіційних документів внесені завідомо неправдиві відомості щодо виявлених та вилучених речей.

Таким чином, поліцейські обвинувачуються у порушенні недоторканності житла та у внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч.2 ст.162 та ч.1 ст.366 КК України).

У разі доведення вини обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську. Процесуальне керівництво -  Луганська обласна прокуратура, оперативний супровід - Луганське управління ДВБ Нацполіції.

Другие новости