ПоддержатьУкраїнська

Посадовці управління Запорізької ОДА постануть перед судом за службову недбалість зі збитками у майже 1,5 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Посадовці управління Запорізької ОДА постануть перед судом за службову недбалість зі збитками у майже 1,5 млн грн

Прокуратура Запорізької області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього головного спеціаліста відділу Управління капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації та заступника начальника цього ж управління за фактом службової недбалості, яка призвела до розтрати майже 1,5 млн грн бюджетних коштів (ч. 2 ст. 367 КК України). Також направлено обвинувальний акт щодо директора однієї з підрядних організацій за фактами службового підроблення та заволодіння державними коштами у особливо великих розмірах (ч. 1 ст. 366, та ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, Управління капітального будівництва Запорізької ОДА уклало з підрядною організацією договір про закупівлю робіт з реконструкції обласного протитуберкульозного диспансера за державні кошти. Згодом підрядник вніс до актів виконаних робіт завідомо недостовірні відомості про здійснення будівництва. В свою чергу, працівник та заступник начальника профільного управління ОДА ці акти підписали. На підставі документів на рахунок підрядників будо перераховано кошти за фактично не виконані роботи. В результаті цього державі спричинено збитки на суму майже 1,5 млн грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости