ПоддержатьУкраїнська

Пошук замовників вбивства Шеремета: поліція допитала розпорядника оприлюднених аудіозаписів

StopCor
StopCor

StopCor

Пошук замовників вбивства Шеремета: поліція допитала розпорядника оприлюднених аудіозаписів

Чоловік повідомив слідчим Нацполіції додаткові факти, котрі можуть допомогти вийти на слід замовників вбивства відомого журналіста, яке трапилося у 2016 році. Поліцейські забезпечували охорону життя та здоров’я свідка під час його перебування на території України. 

Нагадаємо: угрудні 2020 року Національна поліція України за допомогою Служби зовнішньої розвідки отримала певні дані, які становлять інтерес у встановленні замовників вбивства журналіста Павла Шеремета. Пізніше фрагменти інформації, яка є в розпорядженні слідства Нацполіції, були оприлюднені у мережі Інтернет. На аудіозаписі невстановлені особи обговорюють питання вбивства журналіста Павла Шеремета. Відомо, що запис був зроблений у 2012 році. 

Для отримання додаткової інформації, яка допоможе вийти на слід замовників зухвалого вбивства Павла Шеремета у середмісті столиці України, слідчі Нацполіції допитали чоловіка, котрий передав для опублікування вищевказані аудіозаписи. Він має процесуальний статус свідка.

Під час допиту свідок надав слідчим інформацію, котра може суттєво пришвидшити процес встановлення замовників та обставин підготовки підриву Павла Шеремета. Наразі поліцейські перевіряють отримані дані. Аудіозапис направлений на фоноскопічну експертизу.

Крім того, працівники Нацполіції підготували клопотання про надання міжнародної правової допомоги на проведення додаткових слідчих дій на території держав, пов’язаних із оприлюдненим аудіозапису. Відповідні документи передані на погодження Офісу Генерального прокурора.

Другие новости