ПоддержатьУкраїнська

Пожежного-рятувальника судимуть за збут психотропів

StopCor
StopCor

StopCor

Пожежного-рятувальника судимуть за збут психотропів

До суду скеровано обвинувальний акт відносно пожежного-рятувальника одного із загонів ГУ ДСНС України в Донецькій області. Працівник служби цивільного захисту обвинувачується у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин (ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську.

Слідством встановлено, що пожежний-рятувальник купував у раніше судимого знайомого незаконно виготовлену психотропну речовину – метамфетамін. В подальшому працівник ДСНС збував психотропи різним особам.

Працівника ДСНС викрито 10 вересня 2019 року після чергового збуту наркотиків.

Примітка: знайомий правоохоронця, який вже притягався до кримінальної відповідальності за виробництво та збут наркотичних речовин, також постане перед судом.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Донецького гарнізону. Оперативний супровід –  Управління СБУ в Луганській області.

У разі доведення вини, рятувальнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Другие новости