ПоддержатьУкраїнська

Працівник комунального підприємства Львівської облради "погорів" на хабарі у 20 тис. грн

StopCor
StopCor

StopCor

Працівник комунального підприємства Львівської облради 'погорів' на хабарі у 20 тис. грн

Співробітники управління захисту економіки Нацполіції Львівщини затримали на хабарі чиновника комунального підприємства Львівської облради. Як зазначається у повідомлені правоохоронців, інженер-проектувальник вимагав у підприємця 20 тис. грн за погодження документів на встановлення МАФу.

"Гроші чиновник вимагав за виготовлення та погодження технічної документації на розміщення малих архітектурних форм у межах історичної частини одного з міст Львівщини. Правоохоронці задокументували факт одержання зловмисником першої частини коштів у сумі дві тисячі гривень, а згодом, у робочому кабінеті чиновника – решти суми неправомірної вигоди", – йдеться у повідомленні Національної поліції.

За цим фактом проводиться досудове розслідування. Порушена кримінальна справа за ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ.

Покарання за такий злочин – позбавлення волі терміном від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости