ПоддержатьУкраїнська

Працювати в Антикорупційному суді немає кому, – Ситник

StopCor
StopCor

StopCor

Працювати в Антикорупційному суді немає кому, – Ситник

Працювати в Антикорупційному суді не буде кому. Брак кадрів прогнозує головний борець з корупцією в Україні – директор НАБУ Артем Ситник.

Про це він заявив під час прес-конференції, повідомляє інтернет-видання "24".

"Прописані (в законопроекті про Антикорупційний суд) вимоги — я особисто з такими людьми не знайомий, які б відповідали критеріям, прописаним в законі. НАБУ, САП, прокуратурі – заборонено подавати кандидатури. Може подавати свою кандидатуру (той — 24), хто має певний досвід, і при цьому не підпадає під люстрацію і має досвід роботи в міжнародних організаціях. Я в загалі думаю, що не так багато буде охочих працювати в цьому суді, тому що це буде дуже складна робота", – підкреслив Артем Ситник.

Він додав, що перший суддя, який винесе вирок відносно топ-посадовця, буде героєм. Тиск, який буде здійснюватись на суд, звичайно буде безпрецедентним.

Оскільки, на його думку, суд буде навантажено справами, які не стосуються корупції топ-чиновників. Бо, за президентською версією документа, до компетенції суду віднесли й справи, пов'язані з незаконним обігом наркотиків та зброї. Через розгляд таких справ спеціалістів власне для розгляду корупційних справ просто не вистачатиме.

Другие новости