ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці ліквідували цех з виготовлення зброї

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці  ліквідували цех з виготовлення зброї

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 7 працівники поліції спільно зі співробітниками Департаменту захисту національної державності СБУ затримали двох осіб, причетних до збуту вогнепальної зброї на території м. Києва та Київської області.

В рамках контролю за вчиненням злочину правоохоронці провели оперативні закупки, під час яких придбано два бойових пістолети, перероблені саморобним способом. У подальшому під час проведення ще однієї контрольованої закупки продавця затримали на збуті п’яти одиниць вогнепальної зброї.

Крім того, у ході проведення обшуків правоохоронці вилучили 23 пістолета, пістолет-кулемет, 2 гвинтівки, 6 гранат, 12 ножів та близько 900 боєприпасів.

За даними слідства, виготовлення та збут зброї організував мешканець Київської області. Її переробка здійснювалася у спеціально облаштованій майстерні, після чого бойову зброю збували за ціною від 500 до 1000 доларів США за одиницю.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення вказаним особам про підозру за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Слідчі та процесуальні дії тривають.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Другие новости