ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці на Прикарпатті викрили організовану групу, учасники якої підозрюються у зайнятті гральним бізнесом

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці на Прикарпатті викрили організовану групу, учасники якої підозрюються у зайнятті гральним бізнесом

Прокуратурою Івано-Франківської області спільно з СБУ та Нацполіцією викрито організовану групу осіб, які підозрюються у незаконному наданні послуг у сфері грального бізнесу з використанням шкідливого програмного забезпечення (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 203-2, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 203-2, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 361-1 КК України). Наразі організатору та двом іншим учасникам групи повідомлено про підозру.

За версією слідства, група осіб, в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», налаштували в одному із районних центрів діяльність трьох ігрових залів, де через мережу Інтернет із використанням персональних комп’ютерів із відповідним програмним забезпеченням надавали послуги у сфері грального бізнесу.

В ході санкціонованих обшуків у приміщеннях гральних закладів та за місцем проживання причетних осіб вилучено понад 50 одиниць техніки, мобільні телефони, чорнові записи (бухгалтерію) та грошові кошти.

Слідство триває, встановлюються всі обставини вчинення правопорушення.Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

Другие новости