ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці не допустили порушень правопорядку в місті Білгород-Дністровський

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці не допустили порушень правопорядку в місті Білгород-Дністровський

Близько 50 місцевих підприємців зібралися під стінами мерії з вимогою не зачиняти тамтешній продуктовий ринок на карантин.

Правоохоронці не допустили порушень правопорядку в місті Білгород-Дністровський

До учасників акції звернувся виконувач обов’язків міського голови та пояснив, що рішення про припинення роботи ринку прийняте комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій і зумовлене воно посиленням заходів по протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Правопорядок та безпеку громадян забезпечували співробітники Білгород-Дністровського відділу поліції. Правоохоронці роз’яснили присутнім основні положення постанови Кабінету Міністрів України щодо посилення вимог карантину та закликали не порушувати порядок і розійтись. Громадяни, що зібралися на площі біля адмінбудівлі, дослухалися до рекомендацій правоохоронців. 

Поліцейські нагадують, що відповідно до постанови Кабміну, з 6 квітня громадянам заборонено ходити вулицями більше ніж удвох, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей до 14-ти років. Не можна виходити з дому без масок та документів, що посвідчують особу. Заборонено відвідування зон відпочинку, у тому числі спортивних та дитячих майданчиків, а також лісопаркових та прибережних зон. Винятком є вигул домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності. Заборонені будь-які пасажирські перевезення, крім окремих категорій осіб і легковими автомобілями, а також  самовільне залишення місць обсервації.

Білгород-Дністроський відділ поліції в Одеській області

Другие новости