ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці викрили чоловіка, який погрожував підірвати будівлю в центрі Одеси

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці викрили чоловіка, який погрожував підірвати будівлю в центрі Одеси

Зі слів 41-річного одесита, у такий спосіб він хотів висловити своє невдоволення життям.

Нагадаємо, вчора, 17 березня, до поліції надійшло анонімне повідомлення про загрозу вибуху в одній з адміністративних будівель на території Приморського району. Після ретельного обстеження об’єкту працівниками спеціальних служб ніяких вибухових пристроїв, які загрожували б життю чи здоров’ю людей, виявлено не було.

Правоохоронці негайно розпочали пошуки псевдомінера, і вже за кілька годин він був знайдений. Чоловік у скоєному зізнався. Каже, що у такий спосіб хотів виплеснути своє роздратування життям. Мобільний телефон, з якого надійшла погроза, у нього вилучили.

«За вказаним фактом слідчі розпочали провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Наразі проводяться необхідні слідчі дії. Відповідно до чинного законодавства правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років», - прокоментував подію заступник начальника Приморського відділу поліції Олександр Мільчук.

 Приморський відділ поліції в м. Одесі

Другие новости