ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці викрили жителя Білгорода-Дністровського у незаконному зберіганні та збуті сильнодіючих наркотичних речовин

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці викрили жителя Білгорода-Дністровського у незаконному зберіганні та збуті сильнодіючих наркотичних речовин

Особливо небезпечний наркотик чоловік розповсюджував прямо на вулицях міста, заздалегідь домовляючись з клієнтами про місце зустрічі.

Діяльність 29-річного «торговця» задокументували оперативники територіального відділу поліції. В ході обшуку за місцем його мешкання правоохоронці вилучили згортки із забороненою речовиною, що, за результатами експертизи, виявилася метадоном.

«Правопорушнику слідчі повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 1 ст. 321 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів), - розповів заступник начальника відділу - начальник сектора кримінальної поліції Білгород-Дністровського ВП Олександр Богомолюк. - Фігурантові обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Відповідно до діючого законодавства йому загрожує до десяти років позбавленням волі з конфіскацією майна».

Білгород-Дністровський відділ поліції в Одеській області

Другие новости