ПоддержатьУкраїнська

Президент підписав закон "Про публічні закупівлі"

StopCor
StopCor

StopCor

Президент підписав закон 'Про публічні закупівлі'

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №922-VІІІ «Про публічні закупівлі», ухвалений Верховною Радою 25 грудня 2015 року, про це ідеться на офіційному сайті Президента.

"Законом передбачається запровадження електронної системи закупівель для всіх державних закупівель для товарів та послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, і для робіт – дорівнює або перевищує 1,5 млн грн (для замовників, що здійснюють свою діяльність в окремих сферах господарювання, вартість товарів і послуг – дорівнює або перевищує 1 млн гривень та для робіт – дорівнює або перевищує 5 млн гривень)", ідеться у повідомленні.

Закон забезпечує поширення системи електронних закупівель протягом 2016 року у 2 етапи: з 1 квітня – для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; з 1 серпня – для решти замовників.

"Реалізація Закону дасть можливість підвищити рівень конкуренції у сфері державних закупівель та знизити рівень корупції", уточнююється на сайті Петра Порошенка.

Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків зазначив: «Цей закон є масштабуванням пілотного проекту електронних закупівель системи ProZorro, яка довела свою ефективність, заощадивши в 2015 році понад пів мільярда гривень».

Другие новости