ПоддержатьУкраїнська

Приховане умисне вбивство: слідчому поліції на Харківщині повідомлено про підозру (ФОТО)

StopCor
StopCor

StopCor

Приховане умисне вбивство: слідчому поліції на Харківщині повідомлено про підозру (ФОТО)

За процесуального керівництва прокуратури Харківської області повідомлено про підозру слідчому Новобаварського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області у приховуванні особливо тяжкого злочину — умисного вбивства (ч. 1 ст. 396 КК України).

Приховане умисне вбивство: слідчому поліції на Харківщині повідомлено про підозру (ФОТО)

За даними слідства, у листопаді 2013 року на березі річки Уди в Новобаварському районі м. Харкова поблизу залізничної станції «Нова Баварія» виявлено труп чоловіка. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, смерть чоловіка мала явно насильницький характер. За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження. Проведення досудового розслідування було доручено слідчому, який на теперішній час займає посаду слідчого Новобаварського відділу поліції ГУНП в Харківській області.

Проте слідчий, усвідомлюючи, що смерть чоловіка була насильницькою, вирішив приховати вбивство. Він вніс недостовірні дані про закриття кримінального провадження до ЄРДР, не направив копію відповідної постанови прокурору та утримував матеріали кримінального провадження у своєму службовому кабінеті. Ці дії призвели до невжиття необхідних заходів щодо встановлення осіб, які скоїли умисне вбивство, та попередження повторного скоєння ними аналогічного злочину при обтяжуючих обставинах, передбаченого ч. 2 ст. 115 КК України.

У ході обшуку, проведеного у службовому кабінеті слідчого, вилучено документи, які є доказами злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює територіальне управління ДБР, розташоване у м. Полтаві, оперативний супровід — Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Прес-служба прокуратури Харківської області

Другие новости