ПоддержатьУкраїнська

ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

StopCor
StopCor

StopCor

ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Шановні українці! Шановні колеги!

Сьогодні ми відзначаємо 28-му річницю створення Служби безпеки України!

І я щиро вітаю кожного співробітника СБУ з нашим професійним святом.

Чудово знаю, що для вас Служба – не просто робота, а покликання, що проходить крізь все ваше життя. Це місія, яку ви з честю виконуєте. І саме завдяки вам СБУ гідно зустрічає свій день народження.

Наше завдання – гарантувати безпеку українців за будь-яку ціну. А іноді вона дуже висока – минулий рік поповнив список Героїв, які поклали своє життя на сході України. Пам’ятаємо кожного з них… Кожного з наших колег, хто ціною власної долі забезпечує мир і спокій у нашій країні.

За цей рік ми набули нового досвіду і стали ще сильнішими.

Сьогодні Служба, як і вся країна, протидіє новому виклику світового масштабу – епідемії коронавірусу. Швидко, чітко та злагоджено, у співпраці з усіма органами державної влади. 

Боротьба з агресором у гібридній війні, контррозвідка і кібербезпека, захист національної державності та об’єктів критичної інфраструктури, робота слідчих органів – у кожному з цих напрямів ми маємо результати. І, я впевнений, що відданість, принциповість і компетентність СБУ дозволить досягти нашої головної мети – аби кожен українець міг почувати себе в безпеці.

Ми продовжуємо свою справу: щодня захищаємо Україну і наших громадян, готуємося до змін та розпочали системну реформу відомства, щоб бути ще сильнішими. Робимо все, аби довіра громадян до української спецслужби зростала.

Тож вітаю співробітників і ветеранів Служби безпеки України зі святом!

Бажаю вам сил, наснаги, успіхів і вагомих досягнень на службі.

Миру, здоров’я та добробуту вам і вашим родинам!

З повагою

Голова Служби безпеки України Іван Баканов

Другие новости