ПоддержатьУкраїнська

Привласнення 272 000 гривень призначених для учасників бойових дій - ДБР повідомило про підозру командиру батальйону військової частини

StopCor
StopCor

StopCor

Привласнення 272 000 гривень призначених для учасників бойових дій - ДБР повідомило про підозру командиру батальйону військової частини

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру командиру батальйону однієї з військових частин, дислокованої на території Львівської області. Військовослужбовця підозрюють у пособництві ухилення військовослужбовцями від несення військової служби, а також в одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 409 та ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, командир батальйону військової частини спільно з колегами по службі налагодив схему привласнення коштів призначених для виплат грошового забезпечення учасникам бойових дій в зоні ООС. Так, в період з березня по серпень 2019 року, двоє військовослужбовців отримали виплату в сумі 272 тисячі гривень, хоча насправді в цей період вони не перебували в зоні проведення бойових дій на Сході України.

Крім цього, командир батальйону щомісяця одержував від двох підлеглих неправомірну вигоду за сприяння їм в ухиленні від військової служби. Загальна сума хабара одержаного військовослужбовцем становить 100 000 гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Львівського гарнізону Західного регіону. Оперативний супровід – Головне управління військової контррозвідки Служби безпеки України.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.  

Другие новости