ПоддержатьУкраїнська

Продаж службових талонів на пальне — експоліцейський постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Продаж службових талонів на пальне — експоліцейський постане перед судом

До суду направлено обвинувальний акт відносно колишнього інспектора чергової частини одного із відділень Дніпровського ВП ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.

Слідством встановлено, що поліцейський продав місцевим мешканцям талони на пальне, які призначалися для автомобілів чергової частини. «Тариф» на бензин і дизпаливо був значно нижчий ніж на АЗС, 20 гривень за 1 літр, а щоб приховати власні оборудки і не привертати зайвої уваги, поліцейський на службових машинах «накручував» одометри. Також правоохоронець просив повертати чеки після заправки.

За даними слідства, поліцейський  встиг продати талони на близько 120 літрів палива.

Таким чином, експоліцейський обвинувачується у  розтраті чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві. Процесуальне керівництво — Дніпропетровська обласна прокуратура області. Оперативний супровід – Дніпропетровське управління ДВБ Нацполіції. 

Другие новости