ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура АР Крим скерувала до суду обвинувальні акти стосовно ще двох депутатів, які сприяли окупації півострова

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура АР Крим скерувала до суду обвинувальні акти стосовно ще двох депутатів, які сприяли окупації півострова

Прокуратурою автономії спільно з Головним управлінням СБУ в АР Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох депутатів Севастопольської міської ради VI скликання за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

За даними слідства, у 2014 році депутати Севастопольської міської ради VI скликання прийняли ряд незаконних постанов, підтримавши протиправні рішення Верховної Ради АР Крим про проведення загальнокримського референдуму, яким Російська Федерація намагалась легітимізувати окупацію території АР Крим і міста Севастополя, а також їхнє незаконне входження до складу РФ на правах суб’єкта федерації.

Своїми діями депутати завдали шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканості України, допомагаючи Російській Федерації окупувати півострів.

Оскільки вони переховуються від органів досудового розслідування та суду на тимчасово окупованій території АР Крим, обвинувальні акти направлені до суду в порядку спеціального досудового розслідування (in absentia).

Загалом прокуратура автономії скерувала до суду 68 обвинувальних актів стосовно депутатів Верховної Ради АР Крим та 27 - стосовно депутатів Севастопольської міської ради.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури АР Крим

Другие новости