ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура у суді доводитиме провину адвоката, якого підозрюють у заволодінні нерухомістю на понад 6 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура у суді доводитиме провину адвоката, якого підозрюють у заволодінні нерухомістю на понад 6 млн грн

Одеська місцева прокуратура № 1 направила до суду обвинувальний акт стосовно адвоката, підозрюваного у фальсифікації документів та заволодінні нерухомістю одеської громади на понад 6 млн грн.

За версією слідства, юрист, використовуючи бланки та печатки заснованих ним підприємств, сфальсифікував документи та надав їх для реєстрації права власності на приміщення територіальної громади Одеси.

Вказану особу викрили правоохоронці коли він переоформив на себе майно та, повторно використовуючи підроблені документи, намагався привласнити земельну ділянку під будівлями.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Київського відділу поліції за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости