ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура вимагає повернути земельні ділянки вартістю майже 3,5 млн грн територіальній громаді

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура вимагає повернути земельні ділянки вартістю майже 3,5 млн грн територіальній громаді

Лозівською окружною прокуратурою Харківської області до суду пред’явлено позов в інтересах держави в особі Лозівської міської ради Харківської області, Лозівської районної державної адміністрації Харківської області до товариства з обмеженою відповідальністю про розірвання договорів оренди та зобов’язання повернути земельні ділянки вартістю майже 3,5 млн грн територіальній громаді.

За інформацією керівника окружної прокуратури Романа Травкіна, встановлено, що у 2018 році між Лозівською районною державною адміністрацією Харківської області та приватним товариством укладено договори оренди земельних ділянок, розташованих на території Лозівського району, для використання у якості пасовищ. Площа ділянок складає понад 100 га.

У подальшому між орендарем та іншим приватним підприємством  укладено договори суборенди на вказані земельні ділянки.

Встановлено, що суборендар використовував зазначені ділянки землі під посів соняшника, що призвело до зниження родючості. Використання земель не за цільовим призначенням порушує норми законодавства.

Неналежне виконання приватними підприємствами обов’язків, встановлених договорами оренди і суборенди, стало підставою для направлення прокуратурою відповідного позову до суду.

Наразі судом відкрито провадження у справі.

Пресслужба Харківської обласної прокуратури

Другие новости